First forum of Viktor Troicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
First forum of Viktor Troicki

Prvi i oficijalni fan forum Viktora Troickog
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Monte Karlo

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Monte Karlo Empty
PostSubject: Monte Karlo   Monte Karlo Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 12:58 pm

Teniser Srbije Viktor Troicki izgubio je u nedelju od Švajcarca Stanislava Vavrinke sa 2:0 (6:2, 6:3), u prvom kolu turnira u Monte Karlu.


Troicki, koji je 36. na ATP listi, nije uspeo da iznenadi 16. igrača sveta, koji je na turniru postavljen za 13. nosioca. Meč je trajao jedan sat i četiri minuta. Vavrinka će se u narednom kolu sastati sa boljim iz meča između Rusa Igora Andrejeva i Argentinca Martina Vasalja Argelja


Sad((((
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Monte Karlo Empty
PostSubject: Re: Monte Karlo   Monte Karlo Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 7:22 am

Bas steta, ali zreb je stvarno bio tezak, kako za njega, tako i za ostale nase tenisere... Sad

Novak i Viktor igraju danas svoj dubl mec oko 16:00...
U toku je mec
Andreas Beck (GER) vs Nicolas Kiefer (GER),
pa po zavrsetku tog meca na teren izlaze
M Melo (BRA) / A Sa (BRA) vs N Djokovic (SRB) / V Troicki (SRB)...

Srecno!
Back to top Go down
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Monte Karlo Empty
PostSubject: Re: Monte Karlo   Monte Karlo Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:38 pm

Srpski teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki plasirali su se u drugo kolo turnira u Monte Karlu u konkurenciji dublova.


Oni su priredili iznenađenje pobedivši Brazilce Marsela Mela i Andrea Saa rezultatom 6:1, 6.4 za 55 minuta igre. Naredni rivali Đokovića i Troickog su osmi nosioci Džordan Ker i Džef Kece.

Ključ trijumfa srpske kombinacije leži u bolje iskorišćenim brejk prilikama. Đoković i Troicki su realizovali 7 od 9 šansi, a Brazilci samo 3 od 10.

bravo!!!
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Monte Karlo Empty
PostSubject: Re: Monte Karlo   Monte Karlo Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 2:09 pm

Cestitam... cheers pratila sam rezultat i bas sam bila srecna kada su pobedili, ulepsali su mi dan...
Bas mi je drago... ako je Viktor izgubio u singlu, nadam se da ce imati uspeha u dublu...

Srecno u sledecem mecu!
Back to top Go down
Sponsored content





Monte Karlo Empty
PostSubject: Re: Monte Karlo   Monte Karlo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Monte Karlo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
First forum of Viktor Troicki :: ::Viktor Troicki :: :: Novosti-
Jump to: