First forum of Viktor Troicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
First forum of Viktor Troicki

Prvi i oficijalni fan forum Viktora Troickog
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rafael Nadal

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:12 am

CENTER COURT - Mecevi pocinju u 10:00 po njihovom, odnosno u 16:00 po nasem vremenu...

Tomas BERDYCH (CZE) vs Rafael NADAL (ESP) - ne pre 01:00 po nasem vremenu...
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:13 am

Trening:

Rafael Nadal - Page 2 2i11kht

Rafael Nadal - Page 2 15hoef7

Rafael Nadal - Page 2 W004f7

Rafael Nadal - Page 2 Mlgzrd
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:13 am

Rafael Nadal - Page 2 14kkzmt

Rafael Nadal - Page 2 2e244ev

Rafael Nadal - Page 2 2jeaij4

Rafael Nadal - Page 2 68dd1t
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:13 am

Rafael Nadal - Page 2 2j1u7x3

Rafael Nadal - Page 2 28wf4hj

Rafael Nadal - Page 2 Qz3u9t

Rafael Nadal - Page 2 256vdht

Rafael Nadal - Page 2 Detsv9
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:14 am

Rafael Nadal - Page 2 35i3uv8

Rafael Nadal - Page 2 Vfepc

Rafael Nadal - Page 2 1ta4nn

Rafael Nadal - Page 2 2j437lk
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 6:14 am

Rafael Nadal - Page 2 Msym2x

Rafael Nadal - Page 2 Vshsar

Rafael Nadal - Page 2 28taws8

Rafael Nadal - Page 2 28a6hhe
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:07 am

[2] Rafael Nadal (ESP) d Tomas Berdych (CZE) 6:4 7:5
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:07 am

CENTER COURT - Mecevi pocinju u 12:00 po njihovom, odnosno u 18:00 po nasem vremenu...

Novak DJOKOVIC (SRB) vs Rafael NADAL (ESP) - Not Before 7:00 PM po njihovom vremenu, odnosno ne pre 01:00 po nasem vremenu...
Back to top Go down
spaske96




Posts : 89
Join date : 2009-07-24
Age : 28
Location : Nis

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:04 am

zao mi je, ali danas je bolji pobedio...
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 1:16 pm

23. avgust 2009. | 17:54 | Izvor: B92, zvanični sajt
Nadal: "Srećan sam zbog oporavka"

Rafael Nadal - Page 2 2cooex5

Rafael Nadal je posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Sinsinatija izjavio da je to što je uopšte stigao do polufinala veliki uspeh i da se oseća bolje.

Španac, koji se dva meseca oporavljao od hroničnog tendonitisa oba kolena, potpuno je nadigran od strane odličnog Srbina, koji ga je savladao 6:1, 6:4, i priznaje da bi u ovoj fazi oporavka pobeda nad Đokovićem bila gotovo nemoguća. Treći teniser sveta igra tek deset dana posle povratka na teren i u sedam mečeva je ostvario pet pobeda.

Ipak, Nadal, koji je preko godinu dana vukao tešku povredu, uspeo je da dođe do četvrtfinala Montreala i polufinala Sinsinatija i smatra da igra daleko bolje nego što je mislio da su mu sposobnosti u ovom trenutku.

"Ova nedelja je veoma važna za mene. U dve nedelje sam pobedio u pet od sedam mečeva i to je za mene sasvim dovoljno. Srećan sam zbog svega, što sam ovde i što mi se čini da sam spremniji za US open nego što sam se nadao."


Španac će od 31. avgusta učestvovati na poslednjem Gren slemu sezone. Iako je tokom čitavog meča Đoković bio bolji protivnik, Nadal tvrdi da mu to ne utiče na samopouzdanje.

"Ovo je samo još jedan korak, ali je za mene trenutno teško da budem sto odsto spreman i mentalno i fizički. Mislim da je ovaj meč bio pozitivno iskustvo za mene i da ću odigrati bolje na US Openu"
, dodao je treći teniser sveta.

Nadal, koji je u julu prepustio prvo mesto Rodžeru Federeru zbog višemesečnog odsustva smatra da mu je potrebno još vežbe da bi se vratio na stari nivo, kao i da sledeći izazov predstavlja suočavanje sa mečevima na tri dobijena seta.

"Uzimajući u obzir Đokovićevu igru, nisam bio spreman da se suprotstavim na tom nivou. Moram da odigram još nekoliko ovako teških mečeva ako mislim da se takmičim za titule sa najboljim teniserima. Sada treba da vidimo koliko sam spreman da igram mečeve od pet setova", zaključio je Rafa.
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 12:49 pm

21. septembar 2009. | 17:22 | Izvor: B92, telegraph.co.uk
Rafael Nadal ne igra ni u Bangkoku

Drugi teniser sveta Rafael Nadal otkazao je učešće na turniru u Bangkoku zbog povrede trbušnih mišića, koja ga je mučila i na US openu.

Anhel Ruis Kotoro, šef medicinske službe Teniskog saveza Španije, rekao je da je rendgenom utvrđeno cepanje desnog trbušnog mišića i da će oporavak trajati 2-3 nedelje. Zbog povrede Španac je propustio i Dejvis kup okršaj svoje reprezentacije sa Izraelom.

Nadal je na US openu došao do polufinala, u kojem je eliminisan od budućeg pobednika Huana Martina del Potra.

Na turniru u Bangkoku (608.500 dolara) sada će prvi nosilac biti branilac trofeja Žo-Vilfrid Conga.



Uf, kako mi je zao... Sad
Samo da se oporavi...
Back to top Go down
Sponsored content





Rafael Nadal - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rafael Nadal
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
First forum of Viktor Troicki :: Svet tenisa :: Svet tenisa-
Jump to: