First forum of Viktor Troicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
First forum of Viktor Troicki

Prvi i oficijalni fan forum Viktora Troickog
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Legg Mason Tennis Classic

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
spaske96




Posts : 89
Join date : 2009-07-24
Age : 28
Location : Nis

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 2:21 pm

pa SK ne prenosi do 7. kad pocinju cetvrtfinala...kao i za Hamburg...to uopste nije lepo Razz... Sad((((
Back to top Go down
Luka

Luka


Posts : 44
Join date : 2009-07-24

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 2:49 pm

bzv im je to
Back to top Go down
http://ancinoleijeca.serbianforum.info/
spaske96




Posts : 89
Join date : 2009-07-24
Age : 28
Location : Nis

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 2:51 pm

jbg...pustaju ovaj fubal 5 puta jednu istu utakmicu...KATASTRASNO!!!
Back to top Go down
spaske96




Posts : 89
Join date : 2009-07-24
Age : 28
Location : Nis

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 11:54 pm

nocas potop favorita u Vashingtonu...medju njima i Viktor... Sad((((((((

http://www.sportske.net/vest/tenis/troicki-se-predao-u-vasingtonu-4945.html
Back to top Go down
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 4:21 am

Srpski teniser Viktor Troicki predao je Francuzu Marku Žikelu meč trećeg kola ATP turnira u Vašingtonu zbog povrede desne noge.


U trenutku predaje, Žikel je vodio sa 3:0 u prvom setu. Srpski teniser je na turniru bio postavljen za 12. nosioca. Prolaz dalje obezbedio je i prvi nosilac Endi Rodik koji je savladao Bendžamina Bekera sa 6:3, 6:2. Bio je to prvi meč za američkog tenisera još od finala Vimbldona u kome je poražen od Rodžera Federera.

Turnir u Vašingtonu igra se za nagradni fond od 1.2 miliona dolara.

Jao bre,ne mogu da verujem Sad Sad ,nadam se samo da ce do Us open-a da se povreda zalechi,steta,bas steta...Sad Sad Sad
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Luka

Luka


Posts : 44
Join date : 2009-07-24

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 5:11 am

nazalost...bas mi ga je zaooo Sad
Back to top Go down
http://ancinoleijeca.serbianforum.info/
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 2:14 pm

Sta da kazem... jako mi je zao... ali sada neka odmara i oporavlja se, pa se nadam da ce do US OPENA biti spreman...
Back to top Go down
spaske96




Posts : 89
Join date : 2009-07-24
Age : 28
Location : Nis

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 3:00 pm

ipak nije trebao da igra ovaj turnir...
Back to top Go down
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Posts : 373
Join date : 2009-04-05

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 6:35 am

Troicki: "Čim vidim Žikela, ja se povredim"
07. avgust 2009. | 08:58 | Izvor: Sportske.net, Sport


Viktoru teško pao poraz, odnosno predaja u Vašingtonu. Izgubiće renking karijere, a protiv Žikela igrao dva puta, oba meč dočekao povređen. Podsetimo, branio finale iz prošle godine, skliznuće sa 24. mesta, ali ne bi trebalo da ispadne iz top 30.


Viktor Troicki je bio veoma razočaran nakon predaje Marku Žikelu u drugom kolu Vašingtona. Naš drugi reket, koji je bio slobodan na startu je osetio bol i pre meča, ali je mislio da će moći da igra.

„Već prethodnog dana sam imao problema, no nadao sam se da ću moći da igram. Na zagrevanju je bilo jasno da je povreda bolna, probao sam tri gema i morao da predam“, objašnjava Viktor.



Žikel je kao zla kob.

„Kad god imam šansu da napredujem, ja sretnem njega na turniru, povredim se i izgubim. Tako je bilo i prošle godine na Rolan Garosu. Nadam se da ga neću više videti sa druge strane mreže“, uzdiše Troicki.

Čeka ga pad na ATP listi, branio je 240 poena iz prošle godine, kada je igrao finale. Ugrožavaju ga Kveri, Ferero i Karlović, ali svejedno, Viktor će ostati u top 30.
Back to top Go down
Luka

Luka


Posts : 44
Join date : 2009-07-24

Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 1:35 pm

zao mi ga je
Back to top Go down
http://ancinoleijeca.serbianforum.info/
Sponsored content





Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Legg Mason Tennis Classic   Legg Mason Tennis Classic - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Legg Mason Tennis Classic
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
First forum of Viktor Troicki :: ::Viktor Troicki :: :: Novosti-
Jump to: