First forum of Viktor Troicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
First forum of Viktor Troicki

Prvi i oficijalni fan forum Viktora Troickog
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)!

Go down 
AuthorMessage
Iva90

Iva90


Posts : 5
Join date : 2009-02-28
Age : 34
Location : Sabac,Srbija

Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)! Empty
PostSubject: Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)!   Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)! Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 3:02 pm

Viktor je u finalu savladao Slovaka Dominika Hrbatija sa 2:0 (6:4, 6:2)




Troickom, koji je kao 46. na ATP list bio postavljen za prvog nosioca na MT:S Open turniru, za pobedu protiv 209. igrača sveta trebalo je samo 53 minuta.Viktoru je titula donela 110 bodova na ATP listi i novčanu nagradu od 15.300 evra, dok je Hrbatiju pripalo 9.000 evra i 65 poena.

"Odlično se osećam nakon pobede kod kuće. Gemaksov turnir je jedan od najlepših na kojima sam do sada učestvovao. Igrao sam sjajno cele nedelje, a u finalu mi je sve polazilo za rukom i verujem da ovakvom igrom mogu daleko da doguram" - rekao je Troicki na konferenciji za novinare posle meča.
"Cilj mi je da do kraja godine uđem među 30 prvih igrača sveta. Ako nastavim ovako da igram mislim da je to i realno"- dodao je Troicki.Predsednik teniskog kluba Gemaks, Đorđo Antelj, naglasio je da je ovogodišnji turnir "kruna rada ovog kluba", kako bi teniseri Srbije igrali i pobeđivali kod kuće.
- Mislim da je pobeda Troickog za naš klub najveći uspeh - rekao je Antelj.
Nagradni fond turnira bio je 106.500 evra.
Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)! Image10
Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)! Image10
https://i.servimg.com/u/f62/13/62/54/08/image10.jpg
Back to top Go down
 
Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» US Open 2009
» Gemax open 2009
» Barcelona Open
» Serbia Open
» Madrid Open

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
First forum of Viktor Troicki :: ::Viktor Troicki :: :: Novosti-
Jump to: