First forum of Viktor Troicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
First forum of Viktor Troicki

Prvi i oficijalni fan forum Viktora Troickog
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Gemax open 2009

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 6:45 am

Za svaku novost otvaramo novu temu...
Sto se tice Gemax opena Viktor je usao u cetvrtfinale i veceras oko 18 casova igra mech za ulazak u polufinale.Prosle godine je ispao u polufinalu.Diskutujte o Gemaxu ovde!
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 5:10 pm

Prvi nosilac čelindžera MT:S Open 2009 powered by Sony Ericsson, Viktor Troicki, boriće se za ulazak u završnicu turnira, koji se za nagradni fond od 106.500 evra igra na terenima Gemax-a u Beogradu. Troicki, drugi reket Srbije i 46. teniser sveta, u četvrfinalu je deklasirao osmog kosturaša turnira, Nemca Danijela Brandsa sa 6:2 i 6:3, za 54 minuta igre.

Srpski as je već u prvom gemu meča oduzeo servis protivniku, ubrzo je poveo 2:0, zatim i 4:1, kada je napravio novi brejk za vođstvo od 5:1. Samo 25 minuta Viktoru je bilo potrebno da okonča prvi set u svoju korist rezultatom 6:2.

U drugom setu nastavila se dominacija prvog nosioca. Troicki pravi brejk za prednost od 2:1. Na 5:3 Viktor stiže do meč lopte koju je realizovao i zakazao susret Belgijancu Oliviju Rohusu.

Viktor je u meču sa Brandsom zabeležio 12 asova, dok je predstavnik Nemačke imao samo četiri neodbranjiva udarca.

-Sjajno sam otvorio duel i već na samom početku napravio brejk. Servis me je odlično služio, bez problema sam osvajao svoje gemove i prilićno lako dobio prvi set. Od početka od kraja sam odigrao čvrsto, agresivno i nisam dao protivniku puno šansi. Ovo mi je najbolji meč do sada na turniru, zadovoljan sam formom i igrom u četvrtfinalu. Nisam očekivao da će meč protiv Brandsa biti ovako lak, s obzirom da se njegova igra bazira na izuzetno jakom servisu, ali sam uspeo da riterniram dobro tokom celog meča i jedino kad nisam uspevao da uhvatim njegovu servu on je dolazio do poena. Ulazim u polufinale odmoran – kaže Troicki.

Po završetku petog gema prvog seta Viktor je zatražio pomoć fiziotarapeuta.

- Povredio sam palac desne noge kada sam se prilikom riterna nezgodno dočekao. U nastavku susreta sam osećao bol i to mi je otežalo kretanje. Nakon meča sam imao i malu terapiju i još uvek me boli, ali se nadam da će do sutra sve biti u redu – objašnjava srpski as.

Sledi bitka za plasman u finale Gemax-ovog čelindžera koju će Viktor voditi sa 114. teniserom planete, Olivijeom Rohusom. Rohus je pre četiri godine zabeležio najbolji rang karijere, kada je bio na 24. mestu ATP liste. Do sada su se sastali dva puta i skor je jedan – jedan u pobedama. Prvi put su igrali na čelindžeru u Monsu 2007. kada je pobedio Rohus. Drugi susret bio je 2008. u kvalifikacijama za turnir iz Masters serije u Parizu, kada je bolji bio Viktor.

- Rohus je iskusan igrač, veoma talentovan, može sve da igra, ima fantastično kretanje i jako je brz, sjajno se snalazi na ovoj podlozi. Očekujem da će meč biti veoma neizvestan i nadam se dobar. Videćemo kako će sve proteći i kako će se odvijati – zaključio je prvi nosilac turnira MT:S Open 2009 powered by Sony Ericsson, Viktor Troicki.


AJMOOO PO TITULU!!!BRAVO
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 10:31 am

VIKTOR TROICKI U FINALU GEMAX OPEN-A

Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u finale čelendžera MTS Open savladavši u polufinalu Belgijanca Olivijea Rohusa sa 2:0 (6:2, 6:0).


Meč između Troickog i Rohusa trajao je 50 minuta i pobednik nijednog momenta nije dolazio u pitanje. Srpski teniser je u prvom setu imao prednost od 5:0, ali je ipak dozvolio protivniku da mu oduzme dva gema. U drugom setu Troicki je bio ubedljiv sa 6:0, plasiravši se u finale turnira, gde će mu protivnik biti Slovak Dominik Hrbati. Finale je na programu u nedelju u 13:30.

31-godišnji slovački teniser savladao je u polufinalu Nemca Benedikta Dorša sa 2:0, po setovima 6:4, 6:4 za sat i 10 minuta igre.

Turnir MTS Open 2009 igra se za nagradni fond od 106.500 evra.
Protivnik u finalu mu je Dominik Hrbati iz Slovacke
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Tachi

Tachi


Posts : 38
Join date : 2009-02-20

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 1:11 pm

lepo Very Happy Very Happy
cekamo nedelju Very Happy
valjda ce pobediti i to Smile

ja nikad nisam gledala tog slovaka kako igra,jel zna neko kakav je??
Back to top Go down
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 1:23 pm

nije los...protiv njega smo igrali na davis cup-u kad smo igrali protiv slovacke nije neki bezveze ali mislim da viktor pobedjuje:))
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Tachi

Tachi


Posts : 38
Join date : 2009-02-20

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 6:36 am

pobedaaaa Very Happy Very Happy Very Happy

Viktor bi trebao posle ove pobede da bude za 3 mesta bolje rangiran na ATP listi Smile
Back to top Go down
Anchy_troicki
Admin
Anchy_troicki


Posts : 238
Join date : 2009-02-18
Location : Jagodina

Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 6:51 am

evo da bude opsirnije:)

Srpski teniser Viktor Troicki osvojio je MTS Open 2009. savladavši u finalu Slovaka Dominika Hrbatija sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2.


U meču u kome pobednik nijednog momenta nije dolazio u pitanje. Srpski teniser je dominirao odličnim servisom,zabeleživši čak 15 as servisa, uz fantastičan procenat osvojenih poena posle ubačenog prvog servisa od 91 %.

da znaci bice 43 bravo Viktore!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
https://viktortroicki.forumotion.com
Sponsored content





Gemax open 2009 Empty
PostSubject: Re: Gemax open 2009   Gemax open 2009 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Gemax open 2009
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» US Open 2009
» Titula Mts:Open-a(Gemaks turnir Beograd 2009)!
» Barcelona Open
» Serbia Open
» Madrid Open

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
First forum of Viktor Troicki :: ::Viktor Troicki :: :: Novosti-
Jump to: